Vzdělávání

Pokud se zajímáte o své finance a uvažujete, jak je zhodnotit, nabízejí se dvě možnosti:

1. Někomu své peníze svěřit
2. Sám se budete aktivně vzdělávat

A je jenom na Vás, jaký způsob si zvolíte.

Jestliže jste se dostali na náš web, o finance a zhodnocování vlastními silami pravděpodobně uvažujete. V případě, že máte zájem o obchodování nebo investování pomocí opcí, nabízíme konzultace nebo základní vzdělávací program. Jeho výhoda je v tom, že je rozdělený na dvě části. Za běžné, jednodenní semináře zaplatíte několik tisíc korun, a nakonec nezrealizujete ani jeden obchod. Mezi námi, jestliže se během jednoho dne dozvíte něco o volatilitě, řeckých písmenech, kreditních spreadech, neutrálních a ostatních strategiích, není divu, že zjistíte, že vlastně nic nevíte a obdržené materiály nakonec jenom odložíte do knihovny.

Dobří investoři se nerodí, ale musí být vychováni. Není za tím nic jiného, než práce. Zde je nejdůležitější osobní disciplína, dovednosti, funkční strategie. To je klíčové a rozhodující pro budoucí úspěch. A tady přichází na řadu osobní vzdělání a koučink.

Vyzkoušejte efektivní přístup vzdělávání. Cílem je vysvětlit základní opční techniky tak, abyste věděli jak na to. Potom sami uvidíte, že opce je dobrý, univerzální nástroj a že se o nich často mluví hodně zavádějícím a nepravdivým způsobem.

Jestli Vás některý program oslovil a chcete se dozvědět další informace nebo se na něco zeptat, kontaktujte mě nae-mailovou adresu: josef.kostal@optionslock.cz

Při objevování opcí Vám přeji hodně úspěchů i spokojenosti

Josef Košťál
optionsLOCK