Otevřené obchody - služba byla zrušena

Proč sledovat sekci “Otevřené obchody?”

Na webu optionsLOCK jste mohli v sekci Otevřené obchody sledovat reálné obchody. Záznam o nich byl provedený nejpozději druhý den dopoledne po vstupu a většina z nich byla dopředu avizovaná na fóru. Tak jste si mohli udělat jasnou představu, jaký styl obchodování preferujeme. Materiál měl hlavně sloužit k tomu, aby se zájemci mohli přesvědčit, jak se s opcemi pracuje prakticky a nezůstali jenom u pouhé teorie.

Proč ještě sledovat sekci „Otevřené obchody“

Hlavní přínos vidím v tom, že je to kvalitní studijní materiál. Naučit se teorii zabere čas, ale jestliže se tomu budete věnovat, princip pochopíte. Zásadní věc, na které je podle mého názoru snadné ztroskotat, je to, že nemáte ve svém obchodování systém a řád.

Hlavně používáme strategie které jsou srozumitelné, funkční a časově nenáročné. Z tohoto důvodu jsou vhodné i pro lidi, kteří chodí do zaměstnání. Často píšu, že nevěřím, že časté, nebo dokonce denní obchodování, vede ke stabilně dobrým výsledkům. Proto ani zde měsiční počet obchodů není nijak závratný.
Nejčastěji obchodované strategie jsou ratio spread, kreditní spread, covered call, naked put, kalendářní spread a iron condor. Měsíční počet obchodů se nejčastěji pohybuje od 4 do 7.

Jak pracovat se sekcí „Otevřené obchody“

• Přístup do této sekce si objednáte přes registrační formulář
• Poté obdržíte e-mailem fakturu pro dvouměsíční období
• Po provedení úhrady obdržíte hesla ke vstupu

V případě, že je připravený nový obchod, budou o něm v této části vedené informace a odkaz na číslo “roletky”.

Po otevření příslušného čísla najdete další podrobnosti vč. způsobu vstupu z platformy Interactive Brokers, požadavků na kapitál nebo margin, grafů, analýzy pozice, bodů pro stop loss nebo úpravu.

Po jeho ukončení obchodu se přesune do spodní části listu do příslučného měsíce, ve kterém byl vstup. Po rozkliknutí je možné uzavřené obchody znovu procházet a studovat.

Cena uvedené služby:

dvou měsíční předplatné: 1 600,-Kč

Při objevování opcí a jejich možností Vám přeji hodně úspěchů a spokojenosti.

Josef Košťál
optionsLOCK

REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ

Disclaimer

Informace na těchto webových stránkách představují názory autorů. Není zde žádné doporučení k obchodům, pouze ukázka, co a jakým způsobem realizujeme. Nejsme registrovaní investiční poradci ani dealeři a neneseme odpovědnost za to, co čtenář na základě informací publikovaných zde učiní.