O nás

OptionsLOCK je nezávislý server zaměřený na opce.

Cílem této webové stránky je vytvořit živnou půdu pro české a slovenské opční obchodníky.

Vzhledem k tomu, že jsou opce v Čechách a na Slovensku stále považovány za exotické a nebezpečné, rozhodl jsem se založit tento specializovaný opční web. Rád bych přiblížil a zpřístupnil opce širší obchodní veřejnosti a vytvořil komunitu aktivních obchodníků, kteří spolu vedou konstruktivní diskuzi, díky níž se posouvají dále a obchodně rostou. Upřednostňuji bezpečnější, konzervativnější strategie před agresivními přístupy.

Ing. Josef Košťál – o finanční trhy se zajímám dlouhou dobu. Myslím si, že bez vzdělání a počátečního vedení člověk postupuje dál jen velmi pomalu a jenom ztrácí peníze. To byl jeden z důvodů, proč jsem absolvoval osobního mentoring na opce u amerických obchodníků. Z obchodních stylů mi nejvíce vyhovují neutrální opční strategie, kreditní spready a kombinace opcí s akciemi. Věřím, že dobrých výsledků lze docílit jen soustavnou a poctivou prací.

Dále tuto stránku připravili, píší sem a prezentují své názory lidé, kteří chtějí z pochopitelných důvodů zůstat v anonymitě.