Knihy o opcích a obchodování

OPCE – CHYTRÝ NÁSTROJ AKCIOVÉHO INVESTORA

Autor: Ing. Josef Košťál

Vydal: Computer Press, a.s.

Cena: 349,- Kč vč. DPH


Spojení akcií a opcí je velmi silný a bezpečný obchodní nástroj. Tento způsob zhodnocování finančních prostředků nebyl dosud v česky psané publikaci podrobně popsán. Tato kniha Vám vysvětlí a naučí Vás, jak strategii Covered Call použít v praxi a kam umístit striky vypsaných opcí, abyste si zvýšili pravděpodobnost zisku. Důraz je kladen především na praktické použití, proto v knize naleznete řadu příkladů obchodů i to, jakým způsobem postupovat při výběru vhodných akcií. Dalším velkým tématem je rozložení obchodního portfolia. Podrobně jsou zde rozebrané některé obchodní strategie včetně očekávané profitability. Tato část je také doplněná reálnými obchody.

Obchodujte bezpečně a beze stresu

Velký přínosem publikace jsou praktické příklady a doporučení. Ukázky jednotlivých strategií jsou dobře srozumitelné a skutečně fungují. Kniha je vhodná i pro akciové investory, kteří se dočtou, jak použít opce k pojištění portfolia nebo jak získat další potenciál z akcií se silným fundamentálním základem. Kniha Vás dovede k zamyšlení nad rozložením Vašeho portfolia a způsobem obchodování, který vyhovuje Vašim časovým možnostem.

Obsah knihy - podrobnosti zde

Kniha vychází ve formátu B5, obsahuje 150 stran textů a grafů (text je psaný drobným písmem), lepeno-vázané vazbě (V4) s lesklou obálkou.

OBJEDNAT KNIHU


PRAKTICKÝ PRŮVODCE DENNÍM OBCHODOVÁNÍM

Autor: Pavel Šafařík

Cena: 349,- Kč vč. DPH


Obchodování na finančních trzích, trading, je vzrušující svět velkých peněz a snů o rychlém zbohatnutí. Cesta k úspěchu v tomto tvrdém byznysu je však velmi obtížná a mnoho začínajících obchodníků během krátké doby ztratí všechny své peníze. Proč se tak děje? Hlavním důvodem je neznalost základních principů a zákonitostí fungování finančních trhů, přecenění svých vlastních schopností a nepochopení pravidel money managementu.

V této knize začínající obchodník nalezne informace, které mu umožní v trzích nejen „přežít“ ale i dlouhodobě profitovat. Autor předává čtenářům uceleným a srozumitelným způsobem své dlouholeté zkušenosti, představuje základy technické i fundamentální analýzy, vysvětluje býčí a medvědí formace v grafech a věnuje se také psychologickému aspektu obchodování, který je opomíjeným, přesto však velmi důležitým aspektem pro úspěch. A úspěch je to, po čem touží každý obchodník!

- Akcie, Futures, FOREX

- Daytrading, pro a proti

- Technická analýza

- Býčí a medvědí formace, indikátory

- Mýtus zvaný backtesting a diverzifikace

- Risk a money management

- Psychologie obchodování

Kniha vychází ve formátu B5, obsahuje 143 stran textů a grafů.

OBJEDNAT KNIHU